Beylikdüzü OSB Kurye

22.04.2020
147
Beylikdüzü OSB Kurye

Beylikdüzü OSB Kurye

Beylikdüzü, İstanbul’un En Hızlı Gelişen İlçelerinden Biridir. Beylikdüzü İlçesi Yeşil Alan Bakımından İstanbul’da En Fazla Yeşil Alana Sahip Olan İlçelerden Biridir. Beylikdüzü Çarpık Yapılaşmanın Ürünü Olan Kaçak Yapı Ve Gecekondu Yapılaşmasının Olmadığı Ender İlçelerimizdir. Bunun Örneklerini Beylikdüzü’nde Bulunan Barış Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Büyükşehir Mahallesi, Adnan Kahveci Mahallesi Ve Kavaklı Mahallelerinde Görebilirsiniz.

Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü Kurye

Ulaşım Açısından Her Yere Yakınlığı İle Yaşayanlara Büyük Rahatlık Sağlayan bu ilçede, Metrobüs Ulaşımının İlçeye Ulaşmasından Sonra Yaşayanlarına Büyük Rahatlık Sağlamış Ve Hızla Büyümeye, Gelişmeye Devam Etmiştir. Bölgede Bulunan Fatih Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, Okyanus Koleji Ve Bahçeşehir Üniversitesi İle Lisesi Bu Büyümede Önemli Etkenlerdir.

Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi, İstanbul’un en gelişmiş sanayi bölgesidir. Bu bölgede her an kurye ihtiyacı olan yoğun bir bölge özelliğini almıştır. İstanbul’un her bölgesine vermiş olduğumuz kurye hizmeti gibi bu bölgeyede haftanın her günü ve günün her saati bu bölgeden farklı bir ilçeye gidecek veya farklı bir ilçeden bu bölgeye gelecek olan gönderileri Beylikdüzü Kurye olaraak sizlere hizmet vermekteyiz.

Call Now Button