Adnan Kahveci Kurye

Beylikdüzü, konumu itibari ile İstanbul’un önemli ilçelerinden birisidir. Özellikle yaşam kalitesi bakımından son yıllardaki yapmış olduğu ataklar ile Avrupa yakasının en genç ilçesidir. Yeni ilçe özelliğini kazanmış olmasına karşın sosyal yaşam kalitesi oldukça üst düzeydedir. Millet bahçesi, Alış veriş merkezleri ile sosyal yaşam bakımından çok aktif bir ilçe halindedir. Bu ilçede kurye hizmetine her an ihtiyaç duyulacağı gibi kurumsal firmaların önemli ofisleri ve merkezi adreslerinden İstanbul’un diğer ilçelerine anlık olarak gönderileri olabilir. Bu durumlarda bizler beylikdüzü kurye ailesi olarak sizlerin yükünü hafifletmeye çalışmaktayız. Merkezi ofisimiz beylikdüzü bölgesinde olduğu için bu ilçeden veya bu ilçeye yakın ilçelerde ki gönderileri en hızlı ve zamanlı bir şekilde sizlerden teslim almaktayız.

Adnan Kahveci Kurye

Adnan Kahveci kurye kurulduğu ilk günden itibaren gönderilen gönderilerin takibini geliştiren ilk ve öncü firmalardan birisi olmuştur. Günün her saati hazır konumda sizlerin talepleri doğrultusunda bizlere belirttiğiniz adreslere en hızlı bir şekilde kurye gider ve gönderiyi teslim etmekteyiz.

Adnan Kahveci Kurye ile İstanbul geneline yayılmış motosikletli kuryeler ile müşterilerimize nitelikli bir dağıtım ve organizasyon şirketi olmaktayız.

Benzer Yazılar